Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.12.2016                                             № 339

м. Вугледар

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.03.2009 № 141 «Про влаштування малолітнього Ісаєва Івана Олександровича на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї Пшеборського Д.А. і   Пшеборської А.Р.»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей Єрьоменко Л. В. про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.03.2009 № 141 «Про влаштування малолітнього Ісаєва Івана Олександровича на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї Пшеборського Д.А. і Пшеборської А.Р.», керуючись ч.2 п.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.03.2009 № 141 «Про влаштування малолітнього Ісаєва Івана Олександровича на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї Пшеборського Д.А. і Пшеборської А.Р.» прийняти до відома (додається).

 

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

 

    

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

від 21.12.2016 № 339

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.03.2009 № 141 «Про влаштування малолітнього Ісаєва Івана Олександровича на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї Пшеборського Д.А. і Пшеборської А.Р.»

          Служба у справах дітей на виконання п. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 рішення виконкому від 18.03.2009 № 141 «Про влаштування малолітнього Ісаєва Івана Олександровича на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї Пшеборського Д. А. і Пшеборської А. Р.» повідомляє наступне.

1. До родини Пшеборських з 01.04.2009 року на виховання та спільне проживання влаштований малолітній Ісаєв Іван Олександрович, 20.04.2007 року народження.

2. На Пшеборського Д.А. та Пшеборську А.Р. покладена персональна відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомної дитини.

3. Службою у справах дітей здійснюється контроль за виконанням договору про влаштування дитини до прийомної сім'ї, за умовами проживання, виховання малолітнього Ісаєва Івана Олександровича в прийомній сім’ї Пшеборських. У звітному періоді порушень прав дитини не було, умови договору батьками виконувались.

Спеціалістами служби у справах дітей із залученням працівників Вугледарського міського відділу освіти і Центральної міської лікарні, згідно з графіком відвідувань на 2016 рік,   обстежено умови проживання та виховання малолітнього Ісаєва І.О., про що складені відповідні акти (від 25.04.2016, 22.08.2016, 28.10.2016). Прийомні батьки завжди готові до співпраці з соціальними працівниками, виконують надані їм рекомендації.

Функціонування прийомної сім’ї, в якій перебуває на вихованні малолітній Ісаєв Іван Олександрович, є ефективним та таким, що відповідає інтересам дитини.

4. Згідно з наказом Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 13.09.2012 № 66, за прийомною сім’єю Пшеборських для здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї закріплений соціальний працівник - Пархоменко О.В.; забезпечується постійне соціальне супроводження прийомної сім’ї.

Прийомна сім’я Пшеборських мешкає за адресою: Донецька область, м. Вугледар, вул. 30 років Перемоги, буд. 4, кв. 5. У трикімнатній квартирі створені належні умови для проживання і всебічного розвитку дитини. Для Івана разом з його прийомним братом виділена окрема кімната, яка обладнана сучасними меблями. Іван забезпечений власним життєвим простором – місце для відпочинку (ліжко двоповерхове), шафа для розміщення речей, стіл, стілець, місце для ігор, є багато іграшок та книжок. Санітарно-гігієнічні умови проживання повністю відповідають вимогам, що позитивно впливає на стан дитини.

Згідно з інформацією центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді:

Взаємовідносини між членами родини та прийомною дитиною щирі, доброзичливі. Подружжя має позитивні наміри та впевненість щодо виховання прийомної дитини. Спиртними напоями прийомні батьки не зловживають.

Розвиток дитини відповідає віковій нормі, він володіє елементарними навичками самостійного життя. Дитина розвивається та виховується позитивно.

Прийомний батько - Пшеборський Д.А., працює в ДП шахтоуправління «Південнодонбаське №1»; прийомна мати - Пшеборська А.Р., домогосподарка. Заробітна плата батька становить основний дохід сім’ї, якого вистачає для піклування про дитину, забезпечення її потреб у захисті, вихованні та повноцінному розвитку.

Влітку за рахунок батьків дитина оздоровлена протягом 18 днів на Азовському морі на базі сімейного відпочинку в сел. Мелекине.  

5. За Ісаєвим Іваном Олександровичем закріплений дільничний лікар педіатр Кондращенко Г.А. Протягом 2016 року, змін у стані здоров’я дитини не було. Щеплення проводиться згідно з календарем щеплень. Рекомендації лікаря прийомні батьки виконують в повному обсязі. Дитина обстежена медичними спеціалістами, про що надані висновки про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини   від 27.04.2016 р. та від 31.08.2016 р.

6. Ісаєв І.О. навчається в 4 класі Вугледарського навчально-виховного комплексу “МРІЯ”. Згідно з інформацією, наданою педагогами, хлопчик систематично відвідує заняття в школі, пропуски занять наявні тільки через хворобу. Дитина відвідує школу доглянутою, зовнішній вигляд охайний. Учень забезпечений всім необхідним шкільним приладдям для навчання у школі, приймає участь в усіх шкільних та класних заходах.

        

         8. Вугледарським міським фінансовим управлінням здійснюється фінансування прийомної сім’ї Пшеборських за рахунок Державного бюджету (як субвенція місцевим бюджетам).

         9. У відповідності до діючого законодавства Вугледарським управлінням праці та соціального захисту населення протягом 2016 року соціальну допомогу на дитину прийомним батькам виплачено в повному обсязі.

        

         10. За звітний період відсутні прояви асоціальної поведінки, жорстокого поводження з дитиною з боку прийомних батьків.

Керуючий справами виконавчого комітету                        І.В. Пономаренко                                      

Начальник служби у справах дітей                                     Л.В. Єрьоменко

Інформація підготовлена:

Головний спеціаліст

служби у справах дітей                                                        О.В. Яковлева

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)