Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.12.2017                                         № 459

м. Вугледар

Про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2017 році

Заслухавши інформацію начальника відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій Вербовського М.П. про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2017 році, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2017 році взяти до уваги (додається).

2. Роботу координаційної ради з питань інтелектуальної власності визнати такою, що відповідає вимогам положення про координаційну раду і здійснюється відповідно до плану.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Додаток

до рішення виконавчого комітету міської ради

20.12.2017 № 459

Інформація

про підсумки роботи координаційної ради

з питань інтелектуальної власності у 2017 році

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.01.2014 № 16, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 06.08.2013 № 533 «Про створення координаційної ради з питань інтелектуальної власності», створено координаційну раду з питань інтелектуальної власності.

До складу комісії входять представники міської ради, Вугледарського ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар`їнської ОДПІ ГУДФС у Донецькій області, Вугледарського коледжу державного університету управління, засобів масової інформації.

З початку року проведено 4 засідання координаційної ради, на яких розглядалися матеріали Вугледарського ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області. Вугледарським ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області постійно проводяться заходи щодо виявлення фактів реалізації контрафактних товарів і послуг, складовими яких є науково-технічні розробки і об'єкти права інтелектуальної власності на території міста Вугледара.

Роботу координаційної ради з питань інтелектуальної власності визнати такою, що відповідає вимогам положення координаційної ради і здійснюється відповідно до плану.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                            І.В. Пономаренко

Інформацію про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2017 році підготовлено відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                            М.П. Вербовський

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)