Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

26.12.2017                                                  № 521

м. Вугледар

Про створення комісії з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

На підставі рішення міської ради від 18.12.2017 № 7/24-4 «Про придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Створити комісію з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити Положення про комісію з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (додається).

3. Комісії з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, скласти акт прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та додати до договору найму соціального житла.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       рішення виконавчого

                                                                                       комітету міської ради

                                                                                       26.12.2017 № 521

Склад комісії з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Бочков

Андрій Валентинович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Коваль

Вікторія Олександрівна

головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та екології, секретар комісії

Члени комісії:

Єрьоменко

Людмила Василівна

начальник служби у справах дітей

Пархоменко

Оксана Василівна

в.о. директора Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за узгодженням)

Потоцька

Ольга Володимирівна

головний спеціаліст відділу обліку та звітності

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                           І.В.Пономаренко

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого

комітету міської ради

26.12.2017 № 521

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

1. Загальні положення

         1.1. Положення про комісію з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – Положення), визначає порядок створення та діяльності комісії з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – Комісія).

1.2. Комісія створюється рішенням виконавчого комітету Вугледарської міської ради для:

         - складання акту прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

- проведення огляду стану житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з подальшими висновками щодо виявлених пошкоджень.

1.3. Рішення про створення Комісії поновлюється за потребою установи.

2. Принципи та обов’язки Комісії

2.1. Основні принципи діяльності Комісії:

- дотримання вимог чинного законодавства України;

- колегіальність та обґрунтування при прийнятті рішень;

- професіоналізм, неупередженість та незалежність членів Комісії

2.2. Основні обов’язки Комісії

Проводити в установленому законодавством порядку огляд житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, визначати стан житла, складати акти прийому-передачі вказаного житла з фіксуванням приладів обліку натуральних показників споживання комунальних послуг.

3. Організація діяльності та порядок роботи комісії

3.1. Керує діяльністю Комісії й організовує її роботу голова Комісії.

3.2. Засідання Комісії правомочні, якщо на них присутні не менш ніж 2/3 складу комісії.

4. Прикінцеві положення

4.1. Голова Комісії забезпечує прийом-передачу житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до цього Положення та вимог чинного законодавства України.

4.2. Спірні питання, що виникають у процесі прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, відповідно до цього Положення, вирішуються у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

Керуючий справами виконавчого комітету                        І.В. Пономаренко

Положення про комісію з прийому-передачі житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Начальник служби у справах дітей                                     Л.В. Єрьоменко

Нещодавно розміщене

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)