Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

04.12.2018                                             № 495

м. Вугледар

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара

         Відповідно до пунктів 2, 6 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.08.2018 №340 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара», розглянувши протокол засідання конкурсної комісії, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», частиною «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара (додається).
 2. Визнати комунальне підприємство «Благоустрій» Вугледарської міської ради» виконавцем послуги з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара строком на десять років з 10 грудня 2018 року по 09 грудня 2028 року.
 3. Вугледарській міській раді (Сілич) укласти договір з переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара до 10.12.2018 року.
 4. Підпункт 1.3. пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 09.01.2014 №3 «Про визначення учасників договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста» виключити.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнка Є.П.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       рішення виконавчого

                                                                                       комітету міської ради

                                                                                       04.12.2018 № 495

ПРОТОКОЛ

30 листопада 2018 року №1                               Початок засідання о 11.00

м.Вугледар                                                          Закінчення засідання об 12.00

Засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара

Голова комісії - Матвієнко Євген Петрович

Секретар - Мілокостова Юлія Анатоліївна

ПРИСУТНІ: Дятлов Є.В., Пісклова Н.В., Фоменко Н.В.

ВІДСУТНІ: Фоменко В.О. (відпустка), Гольцева М.В. (лікарняний).

Порядок денний

 1. Про інформацію щодо строків та умов проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара.
 2. Про розгляд конкурсних пропозицій, що надійшли на підставі оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара.
 3. Про оцінку конкурсних пропозицій, поданих учасниками на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара.
 4. Про прийняття рішення щодо визначення переможця конкурсу.

1.СЛУХАЛИ:

Мілокостову Ю.А. про інформацію щодо строків та умов проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара.

Рішенням Вугледарської міської ради від 25.05.2018 № 7/30-8 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара» вирішено провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара та визначено організатором конкурсу - виконавчий комітет міської ради. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.08.2018 №340 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара» створено конкурсну комісію, затверджено Положення та конкурсну документацію. Визначено, що межами території, на якій будуть надаватися послуги з вивезення побутових відходів є загальна територія м.Вугледара. 28 вересня 2018 року на офіційному сайті міської ради в розділі «Актуально» опубліковано оголошення про проведення конкурсу. 30 листопада 2018 року в офіційному друкованому засобі масової інформації у газеті «Південнодонбаські Відомості» від 30.09.2018 №5(29) опубліковано оголошення про проведення конкурсу, конкурс з 01.11.2018 по 30.11.2018. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 30.11.2018 року до 10 год. 00 хв.

Місце, дата та час розкриття конкурсних пропозицій: 85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16, каб.№16, 30.11.2018 о 11 год. 00 хв.

Визначені кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію щодо строків та умов проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара взяти до уваги.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 5 «одноголосно»,

Проти – 0,

утрималися - 0.

 1. СЛУХАЛИ:

        Матвієнка Є.П. про розгляд конкурсних пропозицій, що надійшли на підставі оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара, перевірки наявності та правильності оформлення документів згідно з конкурсною документацією.

ВИРІШИЛИ:

        2.1. КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради» відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією.

        2.2. КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради» відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією.

        2.3. КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради» та КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради» допустити до оцінки.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 5 «одноголосно»,

Проти – 0,

утрималися - 0.

 1. СЛУХАЛИ:

Матвієнка Є.П. про оцінку конкурсних пропозицій, поданих учасниками на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара. Конкурсні пропозиції відповідають кваліфікаційним вимогам і вимогам конкурсної документації та оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

ВИРІШИЛИ:

3.1. Учасник - КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради» набрав 130 балів (оцінка конкурсної пропозиції додається у додатку 1).

3.2. Учасник - КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради» набрав 200 балів (оцінка конкурсної пропозиції додається у додатку 2).

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 5 «одноголосно»,

Проти – 0,

утрималися - 0.

 1. СЛУХАЛИ:

        Матвієнка Є.П. про визначення переможця конкурсу. За результатами оцінки конкурсних пропозицій конкурсна пропозиція КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради» найкраща за результатами оцінки, яка набрала 200 балів, відповідає кваліфікаційним вимогам.

ВИРІШИЛИ:

        4.1. Визнати переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради», як учасника, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної якості і конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

        4.2. Відділу житлово-комунального господарства (Мілокостова) підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара згідно з пунктом 6 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.08.2018 №340 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вугледара».

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 5 «одноголосно»,

Проти – 0,

утрималися - 0.

Голова комісії:                                               ____________ Є.П. Матвієнко

Секретар комісії:                                             ____________ Ю.А. Мілокостова

Члени комісії:                                                   ___________ Є.В. Дятлов

                                                                            ___________ Н.В. Пісклова

                                                                            ____________ Н.В. Фоменко

Керуючий справами виконавчого комітету                        І.В. Пономаренко

                                                                               Додаток 1

                                                                               до протоколу засідання

                                                                               конкурсної комісії

Оцінка КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради

Повне найменування підприємства (учасника конкурсу), юридична адреса, телефон, код/реєстраційний номер облікової картки платників податків

Критерії оцінки конкурсних пропозицій

Кількість балів за критеріями оцінки (по розділу V конкурсної документації)

Примітка

1

2

3

4

КП «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради»

юридична адреса:

85612, Україна, Донецька область,

Мар’їнський район, м.Курахове, вул. Лермонтова, буд.4-б

тел. 06(278) 3-38-77

ЄДРПОУ 32371188

– досвід впровадження роздільного збирання ТПВ не менше року (20 балів);

– наявність власного контейнерного парку у кількості не менш, як 200 конт. для змішаного збору ТПВ та 60 одиниць для роздільного збору ТПВ (20 балів);

– вивезення до полігону тільки відсортованих відходів (20 балів);

– вартість послуг (5 балів);

– рівень забезпеченості учасника конкурсу обладнанням та матеріально-технічною базою (20 балів);

– кількість працівників відповідної кваліфікації (більше 10 років) (20 балів);

– фінансова спроможність учасника конкурсу (10 балів);

– графік надання послуг (10 балів);

– наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил (20 балів);

– забезпечення прибирання контейнерних майданчиків після вивезення відходів (10 балів);

– можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів (10 балів);

– підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів

(10 балів);

– можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті (5 балів);

– можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів (5 балів);

– місце сплати місцевих податків та зборів (місцевий бюджет м.Вугледар) (20 балів)

0

15

0

5

20

20

5

10

15

10

10

10

5

5

0

Не впроваджено

взагалі

Відсутність контейнерів для роздільного збору

Не впроваджено роздільний збір та відсутня сміттєсортувальна станція

Не відповідає статті 33 Закону України «Про відходи»

Місце сплати податків та зборів – місто Курахове Донецької області

 

ВСЬОГО

130

 

Конкурсна пропозиція оцінюється конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації. Переможцем конкурсу визначається учасник, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою.

 

                                                                               Додаток 2

                                                                               до протоколу засідання

                                                                               конкурсної комісії

Оцінка КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради»

Повне найменування підприємства (учасника конкурсу), юридична адреса, телефон, код/реєстраційний номер облікової картки платників податків

Критерії оцінки конкурсних пропозицій

Кількість балів за критеріями оцінки (по розділу V конкурсної документації)

Примітка

1

2

3

4

КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради»

юридична адреса:

85670, Україна, Донецька область,

м.Вугледар, вул. Молодіжна, 2

тел. 099-771-39-69

ЄДРПОУ 40761077

– досвід впровадження роздільного збирання ТПВ не менше року (20 балів);

– наявність власного контейнерного парку у кількості не менш, як 200 конт. для змішаного збору ТПВ та 60 одиниць для роздільного збору ТПВ (20 балів);

– вивезення до полігону тільки відсортованих відходів (20 балів);

– вартість послуг (5 балів);

– рівень забезпеченості учасника конкурсу обладнанням та матеріально-технічною базою (20 балів);

– кількість працівників відповідної кваліфікації (більше 10 років) (20 балів);

– фінансова спроможність учасника конкурсу (10 балів);

– графік надання послуг (10 балів);

– наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил (20 балів);

– забезпечення прибирання контейнерних майданчиків після вивезення відходів (10 балів);

– можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів (10 балів);

– підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів

(10 балів);

– можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті ( 5 балів);

– можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів (5 балів);

– місце сплати місцевих податків та зборів (місцевий бюджет м.Вугледар) (20 балів)

20

20

20

5

20

20

5

10

20

10

10

10

5

5

20

Вивезення до полігону тільки відсортованого сміття

Місце сплати податків та зборів м.Вугледар

 

ВСЬОГО

200

 

Конкурсна пропозиція оцінюється конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації. Переможцем конкурсу визначається учасник, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою.

 

 

 

 

 

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)