Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

19.12.2018                                             № 563

м. Вугледар

Про встановлення опіки над малолітньою ХХХ, ХХ року народження

До служби у справах дітей із заявою від 04.12.2018 звернулась  ХХХ, ХХХ року народження, яка мешкає за адресою: ХХХ,  про призначення її опікуном над сестрою - ХХХ року  народження. ХХХ перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Вугледарської міської ради та має статус дитини-сироти. Майна та житла не має.

ХХХ перебуває в службі у справах дітей міської ради на обліку потенційних опікунів з ХХХ за № ХХХ. З правовими наслідками встановлення опіки ознайомлена.

Керуючись статтями 243, 244, 246, Сімейного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

          1.Встановити опіку над малолітньою ХХХ року народження, і призначити ХХХ року народження, її опікуном.

  1. Зобов’язати ХХХ:

1) оформити документи для вступу в право на спадщину за законом частки квартири, яка належала матері дитини, за адресою: ХХХ  на ім’я малолітньої ХХХ року народження;

2) звернутись до міського управління соціального захисту населення (Солоха) з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину під опікою.

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною,  закріпити за нею дільничного лікаря;

2) забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 жовтня звіт про стан здоров’я ХХХ, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 жовтня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.

  1. Відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Діденко) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Вугледарському відділенню Волноваського відділу ГУ НП в Донецькій області (Павленко) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 жовтня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку опікуна.
  3. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету міської ради щорічно у жовтні.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В.

Міський голова                                                                             А.Ю.Сілич

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)