Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.12.2018                                            № 569

м. Вугледар

Про хід виконання рішення виконавчого комітету  міської ради  від ххх № ххх  «Про влаштування малолітнього ххх на виховання та спільне  проживання  до  прийомної  сім’ї  ххх»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей Єрьоменко Л. В. про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від ххх  № ххх «Про влаштування малолітнього ххх на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї  ххх», керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету  міської ради від ххх № ххх «Про влаштування  малолітнього ххх на виховання    та спільне проживання  до  прийомної  сім’ї  ххх»  взяти до уваги (додається).

 

Міський голова                                                                              А. Ю. Сілич

 

                                                                                                              Додаток

   до рішення виконавчого

    комітету міської ради

                                                                                                  19.12.2018  № 569

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання рішення виконавчого комітету  міської ради від ххх  «Про влаштування  малолітнього ххх на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї ххх»

         Служба у справах дітей на виконання п.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 рішення виконкому від ххх «Про влаштування  малолітнього ххх на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї ххх»  повідомляє наступне.

  1. До родини ххх року на виховання та спільне проживання влаштований малолітній ххх, ххх року народження.
  1. На ххх покладена персональна відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомної дитини.
  1. Службою у справах дітей здійснюється контроль за виконанням договору про влаштування дитини до прийомної сім'ї, за умовами проживання, виховання малолітнього ххх в прийомній сім’ї ххх. У звітному періоді  порушень прав дитини не було, умови договору батьками виконувались.

Спеціалістами служби у справах дітей із залученням працівників Вугледарського міського відділу освіти і Центральної міської лікарні, згідно з графіком відвідувань на 2018 рік,   обстежено умови проживання та виховання малолітнього ххх, про що  складені  відповідні акти (від 26.04.2018 р., 05.11.2018 р.). Прийомні батьки завжди готові до співпраці з соціальними працівниками, виконують надані їм рекомендації.

хх    за рахунок міського бюджету були надані подарунки до Дня захисту дітей, Дня Усиновлення,  Дня святого Миколая  та   Новорічних свят, хлопчик безкоштовно відвідав циркову виставу  та атракціони в м. Вугледарі.

Функціонування прийомної сім’ї, в якій перебуває на вихованні малолітній ххх,  є ефективним та таким, що відповідає інтересам дитини.

  1. Згідно з наказом Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 13.09.2012 № 66, за прийомною сім’єю ххх для здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї закріплений соціальний працівник - Пархоменко О.В.; забезпечується постійне соціальне супроводження прийомної сім’ї.

...(конфіденційна інформація).

  1. Вугледарським міським фінансовим управлінням здійснюється фінансування прийомної сім’ї хххза рахунок Державного бюджету (як субвенція місцевим бюджетам).
  1. У відповідності до діючого законодавства Вугледарським управлінням праці та соціального захисту населення протягом 2018 року соціальну допомогу на дитину прийомним батькам  виплачено в повному обсязі.
  1. Згідно з інформацією, наданою працівниками Вугледарського ЦСССДМ та Вугледарського відділення поліції за звітний період відсутні прояви асоціальної поведінки, жорстокого поводження з дитиною з боку прийомних батьків.

Керуючий справами виконавчого комітету                                І.В. Пономаренко                                      

Начальник служби у справах дітей                                                      Л.В. Єрьоменко

                                             

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)