Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16.01.2019                                               № 5

м. Вугледар

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2016 № 52 «Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі»

Розглянувши інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2016 № 52 «Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі», керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2016 № 52 «Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі» взяти до уваги (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

Додаток

до рішення виконавчого комітету міської ради

16.01.2019 № 5

Інформація

про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2016 № 52 «Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі»

З метою ефективного контролю стихійної торгівлі у місті, при виконавчому комітеті міської ради створена міська робоча група з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі.

До складу робочої групи входять представники виконавчого комітету міської ради, Вугледарського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, фельдшер санітарний Мар’їнської міськрайонної філії «ДОЛЦДСЕСУ», завідувач Павлівської дільниці ветеринарної медицини.

У 2018 році відповідно до графіку Вугледарським відділом поліції проведено 43 рейди обстеження, в ході яких виявлено факти здійснення стихійної торгівлі, з порушниками проведено бесіди. До відповідальності притягнуто 59 осіб за статтями: 160 ч. 1 КУпАП - 48 осіб, 160 ч.2 КУпАП – 3 особи; 156 ч. 2 КУпАП – 4 особи та 164 ч.1 КУпАП – 4 особи.

Вугледарським ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області щоденно здійснюється патрулювання міста та перевірка відповідної документації у осіб, які здійснюють торгівлю за межами ринку та в місцях де це заборонено законом. У разі надходження до Вугледарського відділення поліції інформації про здійснення несанкціонованої торгівлі на місце події направляється чергова слідчо-оперативна група.

Спеціалістом відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій регулярно проводиться роз’яснювальна робота з суб’єктами господарства та населенням, яка спрямована на ліквідацію стихійної торгівлі у місті.

Керуючий справами виконавчого комітету                         І.В. Пономаренко

Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2016 № 52 «Про створення міської робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в м. Вугледарі» у 2018 році підготовлено відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                           Є.В. Дятлов