Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16.01.2019                                              № 10

м. Вугледар

Про Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію бюджетної програми «Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів»

            З метою підвищення експлуатаційних властивостей житлового фонду, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV (зі змінами), статтями 22, 78, 91 Бюджетного Кодексу України та рішенням Вугледарської міської ради від 21.12.2018 № 7/38-2 «Про міський бюджет м. Вугледара на 2019 рік», підпунктом 1 пункту «а» статті 28, частиною шостою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію бюджетної програми «Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів» (додається).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

                                                                                    

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                     рішення виконавчого

                                                                                     комітету міської ради

                                                                                     16.01.2019 №

ПОРЯДОК

використання бюджетних коштів,

передбачених на реалізацію бюджетної програми

«Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів»

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів міського бюджету, передбачених на реалізацію бюджетної програми «Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів» (далі – Програма).
 2. Головним розпорядником бюджетних коштів є виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

         Виконавцем Програми та одержувачем бюджетних коштів є: КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».

 1. Головний розпорядник бюджетних коштів у процесі виконання програми забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації програми у межах визначених бюджетних призначень.
 2. 4. Бюджетні кошти на виконання Програми виділяються з метою підвищення ефективності використання критичної інфраструктури регіону.
 3. 5. Основним напрямком використання бюджетних коштів є: проведення робіт з технічного обстеження ліфтів (виконавець - КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради»).
 4. Фінансування програми надається виключно в межах бюджетних призначень відповідно до рішення Вугледарської міської ради «Про міський бюджет м. Вугледара на 2019 рік» та в межах надходжень до міського бюджету на підставі наданих Виконавцями копій первинних документів.
 5. 7. Виконавець програми використовує бюджетні кошти на підставі затверджених планів використання бюджетних коштів. У разі зменшення (збільшення) бюджетних призначень, головний розпорядник здійснює відповідне коригування виділених бюджетних коштів.
 6. 8. Платежі здійснюються з рахунка, відкритого в установленому порядку в органах Державної казначейської служби.
 7. 9. Головний розпорядник здійснює управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетними повноваженнями, забезпечує цільове використання коштів.
 8. Відповідальність за нецільове використання коштів місцевого бюджету відповідно до діючого законодавства покладається на одержувача бюджетних коштів.
 9. 11. Головний розпорядник бюджетних коштів 1 раз на рік проводить аналіз стану та ефективності використання бюджетних коштів на виконання програми.
 10. 12. Головний розпорядник бюджетних коштів здійснює контроль за цільовим використанням бюджетних коштів протягом усього строку реалізації програми на підставі наданих Виконавцем звітів у довільній формі з додаванням копій первинних документів.

Керуючий справами виконавчого комітету                         І.В. Пономаренко

Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію бюджетної програми «Утримання та ефективна експлуатація об’єктів житлово-комунального господарства» підготовлено відділом обліку та звітності

Головний бухгалтер

відділу обліку та звітності                                                   Н.В. Цибульник

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)