Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.03.2019                                         № 99/6-19

м. Вугледар

Про погодження проведення

«Виставки-Ярмарки»

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Гуржій Маргарити Миколаївни від 01.03.2019, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист прав споживачів», «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  статтею 18, підпунктом 8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити фізичній особі-підприємцю Гуржій Маргариті Миколаївні проведення «Виставки-Ярмарки» площею приблизно 100 м2, за адресою: м. Вугледар, вул. Миру буд. 7 напроти бульвару Шахтарський, терміном з 09.04.2019 року по 13.04.2019 року (включно). Асортимент: мед, квіти та дерева для ландшафтного дизайну, текстильні вироби, верхній одяг.
  2. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Гуржій Маргариті Миколаївні проводити виставку-ярмарку з 08:00 до 20:00 години.
  3. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Гуржій Маргариту Миколаївну забезпечити наявність куточка покупця, копій відповідних документів для здійснення торгівельної діяльності, забезпечити інформування споживачів про роздрібні ціни на товари, дотримуватися на прилеглій території належного санітарного стану та Правил благоустрою.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій (Дятлов).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич