Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

29.03.2019                                         № 138/6-19

м. Вугледар

Про встановлення опіки над малолітнім ххх, ххх року народження

На первинному обліку в службі у справах дітей Вугледарської міської ради перебуває ххх, ххх року народження, який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування. ххх має рідну сестру – ххх, ххх року народження, яка мешкає разом з ним та батьком  - ххх Житла та майна ххх не має.

До служби у справах дітей звернувся  ххх, ххх року народження, який зареєстрований та мешкає за адресою: Донецька обл., м.Вугледар, вул. Шахтарська, буд. хх, кв. хх, про призначення його опікуном над ххх, ххх року народження. ххх  перебуває в службі у справах дітей міської ради на обліку потенційних опікунів з 25.03.2019 за № 0545-58. З правовими наслідками встановлення опіки ознайомлений.

Керуючись статтями 243, 244, 246, Сімейного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити опіку над малолітнім ххх, ххх року народження, і призначити ххх, ххх року народження, його опікуном.
  2. Зобов’язати ххх звернутись до Вугледарського міського управління соціального захисту населення та Волноваського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Донецькій області (за дислокацією у м. Вугледарі) з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною,  закріпити за нею дільничного лікаря;

2) забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 березня звіт про стан здоров’я Черевичного К.В., дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 березня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.

  1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Солоха) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Вугледарському відділенню Волноваського відділу ГУ НП в Донецькій області (Павленко) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 березня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку опікуна.
  3. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету міської ради щорічно у квітні.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене