Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.06.2019                                         № 231/6-19

м. Вугледар

Про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та

збройних конфліктів, дітям, що зазнали психологічного насильства 

Розглянувши витяг з протоколу засідання комісії з питань захисту прав дитини від 07.06.2019 №07 (ПР-5)  про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітям, які зазнали психологічного насильства, керуючись статтею 30¹ Закону України «Про охорону дитинства»,  постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»,  статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітям, що зазнали психологічного насильства:

1.1. ХХХ р.н. (свідоцтво про народження ХХХ, видане ХХХ року відділом  реєстрації актів цивільного стану Вугледарського  міського управління юстиції Донецької області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “Перлина” від ХХХ зареєстрована за адресою: ХХХ.

1.2. ХХХ р.н. (свідоцтво про народження ХХХ року Вугледарським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “ХХХр. зареєстрована за адресою: ХХХ.

1.3. ХХХ р.н. (свідоцтво про народження  ХХХ року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Подільського  районного управління юстиції у м.Києві). Згідно з довідкою дошкільного навчального закладу комбінованого типу №2 Вугледарської міської ради Донецької області ХХХ.

1.4. ХХХ року народження (свідоцтво про народження  ХХХ року виконкомом Красногорівської міської ради Мар'їнського району Донецької області). Згідно з довідкою Вугледарського міського управління соціального захисту населення  від ХХХ перебуває на обліку внутрішньо переміщеної особи, проживає за адресою: ХХХ.

1.5. ХХХ року народження (свідоцтво про народження ХХХ року відділом  реєстрації актів цивільного стану Вугледарського міського управління юстиції Донецької області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ХХХ з 28.07.2008 р. зареєстрована за адресою: ХХХ.

1.6. ХХХ року народження (свідоцтво про народження ХХХ року відділом  реєстрації актів цивільного стану Вугледарського міського управління юстиції Донецької області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ХХХ зареєстрований за адресою: ХХХ

1.7. ХХХ року народження, (свідоцтво про народження ХХХ року відділом  державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Вугледарського міського управління юстиції у Донецькій області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ХХХ. зареєстрована за адресою: ХХХ.

1.8. ХХХ року народження (свідоцтво про народження ХХХ року відділом  реєстрації актів цивільного стану Вугледарського міського управління юстиції Донецької області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ХХХ. зареєстрований за адресою: ХХХ

1.9. ХХХ року народження (свідоцтво про народження ХХХ року відділом  реєстрації актів цивільного стану Вугледарського міського управління юстиції Донецької області). Згідно з довідкою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ХХХ р. зареєстрована за адресою: ХХХ

Секретар міської ради                                                          В.В. Іваницький

Нещодавно розміщене