Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.06.2019                                          № 236/6-19

м. Вугледар

Про встановлення опіки над малолітньою ХХХ   року народження

На первинному обліку в службі у справах дітей з 15.02.2013 перебуває ХХХ року народження. Рішенням Вугледарського міського суду від ХХХ батьки дитини – ХХХ, позбавлені батьківських прав, а бабуся – ХХХ призначена опікуном. Рішенням виконавчого комітету міської ради від ХХХ надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Житла та майна, братів та сестер дитина не має. 23.04.2019 року опікун дитини - ХХХ).

 До служби у справах дітей міської ради звернулась ХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХ але проживає за адресою: ХХХ, з проханням про призначення її опікуном над малолітньою племінницею -  ХХХ року народження. ХХХ згідно із чинним законодавством надано необхідний пакет документів. Згідно з довідкою, виданою Міністерством внутрішніх справ України департаментом інформаційних технологій ХХХ  на  території України станом на 08.05.2019 до кримінальної відповідальності не притягувалася, не знятої чи не погашеної судимості не має та в розшуку не перебуває, медичний висновок про стан її здоров’я, свідчить про те, що вона може виконувати обов'язки опікуна. ХХХХ Вугледарської міської ради на посаді бухгалтера.

З правовими наслідками встановлення опіки ознайомлена. З 27.05.2019 вона перебуває на обліку потенційних опікунів в службі у справах дітей Вугледарської міської ради за №0545-59.

Керуючись статтями 243, 244, 246, Сімейного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити опіку над малолітньою ХХХ року народження, і призначити ХХХ року народження,   її опікуном.
  2. Зобов’язати ХХХ звернутись до Вугледарського міського управління соціального захисту населення та Волноваського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Донецькій області (за дислокацією у м. Вугледарі) з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною,  закріпити за нею дільничного лікаря;

2) забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 червня звіт про стан здоров’я ХХХ дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 червня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини.

  1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Солоха) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Вугледарському відділенню Волноваського відділу ГУ НП в Донецькій області (Павленко) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 червня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку опікуна.
  1. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету міської ради щорічно у червні.
  2. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В.

Секретар міської ради                                                          В.В. Іваницький

Нещодавно розміщене