ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13.01.2022                                      м. Вугледар                                     № 5/200-22/д

Про внесення змін до розпорядження сільського голови Микільської сільської ради від 27 грудня 2010 року №37 «Про створення експертної комісії»

З метою проведення експертизи цінності документів по Микільській сільській раді, враховуючи розпорядження керівника Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області від 26 листопада 2021 року № 2/200-21-д «Про визначення здійснення керівництва», наказ керівника Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області від 30 листопада 2021 року №7/205-21 «Про реорганізацію Микільської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, підпунктами 2, 12, 14 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження сільського голови Микільської сільської ради від 27 грудня 2010 року №37 «Про створення експертної комісії», затвердивши склад експертної комісії Микільської сільської ради у новій редакції, що додається.
  2. Визначити головного бухгалтера, члена комісії з реорганізації Микільської сільської ради Оксану СОРОКУ відповідальною особою за передачу документів, що накопичилися під час діяльності Микільської сільської ради.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                       Сергій НОВІКОВ

розпорядження сільського голови

27.12.2010 №37