ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13.01.2022                                      м. Вугледар                                     № 6/200-22/д

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Богоявленської сільської ради від 26 лютого 2020 року №10 «Про забезпечення тимчасового зберігання документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади»

З метою проведення експертизи цінності документів по Богоявленській сільській раді, враховуючи розпорядження керівника Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області від 26 листопада 2021 року № 2/200-21-д «Про визначення здійснення керівництва», наказ керівника Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області від 30 листопада 2021 року №8/205-21 «Про реорганізацію Богоявленської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, підпунктами 2, 12, 14 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Внести зміни до пункту 3 рішення виконавчого комітету Богоявленської сільської ради від 26 лютого 2020 року №10 «Про забезпечення тимчасового зберігання документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади», затвердивши склад експертної комісії Богоявленської сільської ради у новій редакції, що додається.
  2. Визначити головного бухгалтера, члена комісії з реорганізації Богоявленської сільської ради Ігоря ЛевченкА відповідальною особою за передачу документів, що накопичилися під час діяльності Богоявленської сільської ради.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                       Сергій НОВІКОВ

рішення виконавчого комітету сільської ради

26.02.2020 №10