ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.02.2022                                      м. Вугледар                              № 27/200-22/д

Про встановлення заборони продажу паливно-мастильних матеріалів на території  Вугледарської міської територіальної громади

Згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного стану», з метою оперативного реагування на наслідки надзвичайних ситуацій воєнного характеру, забезпечення ефективної  роботи підприємств критичної інфраструктури  Вугледарської міської територіальної громади, враховуючи протокол  від 24 лютого 2022 року № 6 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктами 2,  8 частини третьої статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

1. Встановити з 28 лютого 2022 року з 00 годин підприємствам, незалежно від форми власності, фізичним особам-підприємцям, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю паливно-мастильними матеріалами на всій території Вугледарської міської територіальної громади, заборону на продаж бензину та дизельного палива до окремого розпорядження.
  2. Залишити наявне паливо та паливо, яке буде надходити на заправні станції, розташовані на території Вугледарської міської територіальної громади, у резерві для забезпечення роботи підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури громади.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456