ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.02.2022                                      м. Вугледар                              № 28/200-22/д

Про запровадження дистанційної

роботи на період воєнного стану

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою належної організації роботи Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, виконавчих органів Вугледарської міської ради, керуючись абзацом 11 статті 602 КЗпП України,пунктом 8 частини третьої статті 6Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Запровадити з 28 лютого 2022 року для працівників Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, виконавчих органів Вугледарської міської ради дистанційну роботу в режимі реального часу через Інтернет на час дії воєнного стану, крім випадків нагальної потреби перебування на робочому місці до окремого розпорядження.
  2. Упродовж дистанційної роботи, працівникам:

виконувати посадові обов’язки;

відповідати на дзвінки безпосереднього керівника;

оперативно виконувати завдання, визначені безпосереднім керівником.

1. Начальникам виконавчих органів Вугледарської міської ради (зі статусом юридичних осіб) забезпечити виконання покладених завдань та забезпечити ведення табеля обліку робочого часу.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456