З нагоди Олімпійського дня, який щороку відзначається по всьому світу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), з урахуванням ситуації, що склалась, Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Олімпійського дня цього року в режимі онлайн, передбачаючи проведення символічної естафети.

З 1 по 19 червня відбудеться масштабна онлайн-естафета Олімпійського дня в нашій крайні, учасником якої може стати кожен бажаючий, адже ПРАВИЛА УЧАСТІ дуже прості.

1. Для того, щоб взяти участь в естафеті учасник повинен:

- зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;

або

- зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

1. У відео /або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету…».
  2. Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday
  3. Щотижня серед найкращих відео та фото Національним олімпійським комітетом України будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.
  4. Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.
  5. Дати проведення естафети: з 1 по 19 червня 2020 року.

Долучайтеся до естафети Олімпійського дня-2020,

розділяйте олімпійські цінності та вигравайте олімпійські подарунки!

*У кожного учасника естафети обов’язково повинен бути відкритий акаунт/сторінка, що дозволить адміністраторам НОК України побачити пост та у разі виграшу зв’язатися з переможцем.

ЛОГОТИП