Звільнення засуджених за Законом України "Про амністію в 2016 році".

В жовтні 2017 року в Волноваському РВ з питань пробації серед підоблікових засуджених було роз’яснено про особливості виконання Закону України "Про амністію в 2016 році".

Співробітники Волноваського РВ з питань пробації З дня опублікування даного Закону проводять опитування кожної засудженої особи щодо наявності пільг, передбачених даним законом. При наявності хоча б одної пільги, інспектори пробації отримують від засудженого необхідні документи та надсилають запити до відповідних служб, щодо підтвердження наявності і достовірності наявних пільг. За наявності необхідних підстав, відділ пробації направляє необхідні матеріали про звільнення або скорочення строку до Вугледарського міського та Волноваського районного судів, які за своїм рішенням звільняють або скорочують строк відбування покарання.

У місті Вугледар під дію Закону "Про амністію в 2016 році" підпадають 4 особи, в тому числі неповнолітній.

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: