29.11 .2017 року у приміщенні КП Благоустрій працівники Волноваського районного відділу уповноваженого органу з питань пробації у місті Вугледарі спільно із співробітниками КП Благоустрій провели круглий стіл.

Темою заходу було обговорення виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень у виді громадських робіт у місті Вугледарі.

Станом на 29.11.2017 засуджених до таких покарань та притягнутих до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт у нашому місті перебувало 27 осіб, які виконували безоплатно роботи у м. Вугледарі з прибирання сміття, підмітання, чищення сміттєвих урн, та інше.

Виконання покарань у виді громадських робіт здійснюється на основі участі засуджених осіб у суспільно корисній праці. Покарання у виді громадських робіт відбувається за місцем проживання засуджених осіб. Громадські роботи полягають у виконанні засудженими особами у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Вікторія Ніколаєва,

фахівець з питань соціальної роботи

із суб’єктами пробації

Нещодавно розміщене