Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану  у 2015 році  Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект  Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» можна записатись на прийом до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану, не виходячи з дому.

Скористатися нововведенням досить просто, Вхід на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua

Вугледарський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Нещодавно розміщене