Вугледарське міське управління соціального захисту населення оголошує продовження конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з призначення компенсацій і допомог відділу прийому та призначень компенсацій і допомог з 01.07.2020 року.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп'ютером.

Досвід роботи з програмним забезпеченням.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Документи на конкурс приймаються в електронному вигляді vmrszn@vugledar-rada.gov.ua , з подальшим паперовим підтвердженням до закінчення терміну конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Вугледарського міського управління соціального захисту населення: тел.: 6-50-74

Адреса для листування: вул. 30 річчя Перемоги, 16, м. Вугледар, Донецька обл., 85670