Вугледарське міське управління соціального захисту населення оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян  з 11.06.2021 року.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп'ютером.

Досвід роботи з програмним забезпеченням.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Документи на конкурс приймаються в електронному вигляді vmrszn@vugledar-rada.gov.ua., з подальшим паперовим підтвердженням до закінчення терміну конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися до Вугледарського міського управління соціального захисту населення: тел.: 6-50-74

Адреса для листування: вул. 30 річчя Перемоги, 16, м. Вугледар, Донецька обл., 85670