Вугледарський міський відділ культури і туризму оголошує конкурс на  посаду директора Вугледарської міської бібліотеки для дітей з 01 грудня 2021 року по 30 грудня 2021 року.

Початок формування конкурсної комісії з  01 грудня 2021 року.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Вища освіта; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Інформація, що стосується умов праці, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, додається.

Документи приймаються 30 грудня 2021 року за адресою: м.Вугледар, вул.30 річчя Перемоги, буд.2

Довідки за тел. 6-50-19;  Е-пошта - kultura.turizm@ukr.net

Вугледарська міська ВЦА: