brend1

До уваги споживачів КП «Тепломережа» ВМР»!

24 грудня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1082 «Деякі питання  нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок розміру плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

У зв’язку з цим, комунальним підприємством «Тепломережа» ВМР», згідно із затвердженими змінами, здійснено розрахунок коефіцієнту для всіх споживачів міста Вугледара з метоою перерахунку вартості теплової енергії за грудень 2019 року, який складає:

для населення м.Вугледара - коефіцієнт (К) = 0,78;

для бюджетних організацій - коефіцієнт (К) = 0,78;

для інших споживачів - коефіцієнт (К) = 0,78

Коефіцієнт перерахунку (К) розраховується за формулою: К= Вп / Вт,

де Вп – перерахована річна планована вартість теплової енергії, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість газу, визначену для відповідного місяця опалювального періоду;

Вт – річна плановна вартість послуг з централізованого опалення для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених повноваженими органами тарифів.

Визначення суми перерахунку для споживачів (С) розраховується за такою формулою: С = (1 - К) х П,

де П – плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючим тарифом;

К – коефіцієнт перерахунку.

Приклад розрахунку суми перерахунку для населення:

Якщо в грудні місяці споживачу нарахована плата за послугу з централізованого опалення (П) = 1000 грн., в такому випадку сума перерахунку: (С) = (1-0,78) х 1000,00 грн. = 220,00 грн.

Нещодавно розміщене