brend1

Оголошення!

Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США. Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом проведення конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Докладна інформація міститься за посиланням:

Нещодавно розміщене