brend1

Оголошення!

В межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» планується підтримати громадські ініціативи з просування гендерної рівності на сході України. Програма мінігрантів буде доступна для найбільш активних учасниць
та учасників тренінгів і шкіл, які зможуть реалізувати власні проекти і стати лідерами та лідерками в організаціях і громадах.

Метою конкурсу є відбір організацій та індивідів, які започаткують сталі громадські ініціативи з гендерних питань на сході України.

Завдання конкурсу:

надати можливість учасникам/цям програм Центру гендерної культури втілити у життя ідеї, що виникли;

сприяти створенню ефективних проєктних команд;

розвинути навички написання заявок та проєктного менеджменту;

створити сталі партнерства;

розповсюдити моделі роботи Центру гендерної культури на сході України.

У січні 2020 року будуть проведені тренінги з написання заявок для потенційних аплікантів.

Очікувана тривалість гранту: 6 місяців.

Очікувана дата початку гранту: 1 березня 2020 року.

Загальний обсяг фінансування для даного конкурсу становить
120 000 (сто двадцять тисяч) євро. Максимальне фінансування для організацій складатиме 5 тис євро, для індивідів – 1 тис євро.

Заявки подаються в електронному форматі на електронну адресу: ../../../DocProf3/Temp/genderkharkiv@gmail.com">genderkharkiv@gmail.com. У темі повідомлення потрібно вказати: Конкурс міні-грантів назва організації-заявника.

Всі матеріали та підтверджуючі документи подаються українською мовою. Повний пакет заявки має бути надано не пізніше дати завершення конкурсу та має містити аплікаційну форму, бюджет та підписаний відповідальною особою титульний аркуш.

Останній термін подання заявок: 5 лютого 2020 року до 18:00
за київським часом.

Критерії відповідності:

проєктна діяльність планується на території Харківської, Донецької
та Луганської областей;

проєктна діяльність націлена на просування ідей гендерної рівності
та гендерної культури;

апліканти мають бути учасниками/цями програм, тренінгів чи подій Центру гендерної культури.

Наявність додаткового фінансування є бажаним, але не обов’язковим.

Критерії оцінки:

націленість на просування ідей гендерної рівності та гендерної культури;

сталість проєкту;

інноваційність підходу;

реалістичність бюджету та його відповідність проєктній діяльності.

Більш детальна інформація про конкурс мінігрантів за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-miniprojektiv-z-prosuvannya-hendernoji-rivnosti-na-shodi-ukrajiny.

Нещодавно розміщене