brend1

АНОНС!

Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему:

«Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вугледарської ОТГ взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону слухачі дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому числі перед банками та макрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації  та банкрутства підприємств.

Участь безкоштовна, онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заходу оприлюднена на сайті конференції за адресою: