brend1

Увага! З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам, визначено місця розташування пунктів надання допомоги з обігріву та прийому гарячого харчування, куди громадяни, у разі потреби, можуть звертатися по допомогу:

1. Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради», за адресою: м. Вугледар вул. Молодіжна, 19 (цілодобово).
  2. 2. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Вугледар,  за адресою: м. Вугледар вул. Трифонова, буд.28 кв.31 (з 8-00 до 17-00 годин).