Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. З метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви, травми та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне.

Вугледарське міське управління соціального захисту населення закликає водіїв бути уважними та обережними на автошляхах міста та дотримуватися таких рекомендацій:

• під час наближення до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму;
  • дотримуйтеся безпечної дистанції та швидкості руху;
  • не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі;
  • намагайтесь уникати ризикованих маневрів;
  • утримуйтеся від подорожей на далекі відстані.

Водіям приватних авто рекомендується утримуватися від поїздок на власному транспорті та не паркувати авто обабіч вулиць та доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Пішоходам рекомендується рухатися тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачними.