brend1

Усі енергоофіси YASNO в Донецькій області на час карантину обслуговують юридичних і приватних клієнтів дистанційно. Постачальник подбав, щоб підприємці, які звикли особисто передавати в енергоофіси звіти за спожиту за місяць електроенергію, могли зробити це зручно та просто електронною поштою.

Попри карантин юридичні клієнти можуть отримати весь спектр послуг:

через Особистий кабінет на сайті YASNO – це зручний сервіс, в якому доступна інформація про споживання, нарахування, розрахунки за електроенергію;

за додатковими номерами телефонів та електронними адресами, що виділені для кожного енергоофісу і зазначені на сайті – клієнтам слід надсилати відскановані копії звітів за спожиту електроенергію з указанням назви юридичної особи, назви й номеру договору з постачальником, показань лічильників, на e-mail свого енергоофісу. Фахівці YASNO опрацюють інформацію і у відповідь на листа надішлють рахунок;

за телефонами (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00 – контакт-центр консультує клієнтів щодня, без вихідних, з 07:00 до 21:00.

Персональні менеджери центру з продажів і обслуговування корпоративних клієнтів під час карантину також обслуговують споживачів дистанційно.

«Наголошуємо, що ми тимчасово перевели енергоофіси на дистанційне обслуговування задля безпеки клієнтів і працівників. YASNO створив усі умови, щоб питання, пов’язані з електропостачанням, і юридичні, і приватні клієнти зручно вирішували онлайн і телефоном», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області