Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Державної Установи «Офіс з просування експорту», запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в серії ділових перемовин в рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у м. Стамбул.

До участі у бізнес-делегації торговельної місії запрошуються малі та середні підприємства – виробники наступних категорій продукції: добрива та засоби догляду за рослинами, побутова та промислова хімія, косметичні засоби та інгредієнти, фармацевтичні засоби, пластик та вироби з пластику, хімічні волокна, фарби та покриття, синтетичні смоли, інноваційні розробки для хімічної промисловості та інша продукція згаданого сектору. Перемога надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

Вісім компаній, обраних до бізнес-делегації  шляхом  конкурсного відбору, отримають:

- два дні індивідуальних ділових переговорів з потенційними турецькими партнерами, які будуть запрошені турецькою консалтинговою компанією (expatia.net) та у співпраці з найбільшою бізнес-організацією Туреччини DEIK (www.deik.org.tr);

- індивідуальну консультаційну підтримку з питань експорту до Турецької Республіки;

- відвідання успішних підприємств турецького хімпрому для обміну досвідом та вивчення практик;

- повний супровід та організаційну підготовку під час місії командою українських та турецьких консультантів;

- приміщення та всі інші організаційні складові для проведення запланованих переговорів;

- семінар і тренінг щодо торгових можливостей у Турецькій Республіці та щодо ведення переговорів з турецькими партнерами;

- переклад під час перемовин (за запитом).

У випадку, якщо торгова місія не відбудеться у зв'язку з карантинними обмеженнями, ділові перемовини відбудуться в режимі індивідуальних онлайн зустрічей. Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР.

У конкурсному відборі можуть взяти участь компанії, які відповідають наступним обов'язковим критеріям:

- компанія є малим або середнім бізнесом - від 10 до 250 офіційно зареєстрованих співробітників;

- компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України;

- мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України;

- наявність веб-сайту (або сторінки) англійською мовою;

- мінімум один учасник місії від компанії вільно володіє англійською мовою або компанія готова забезпечити перекладача протягом 3-х днів торгмісії;

- компанія має хорошу ділову репутацію;

- компанія раніше не брала участь у місіях Проекту або брала лише один раз.

Реєстрація триває до 12 червня 2020 року включно за посиланням:

Умови участі за посиланням: https://preview.mailerlite.com/v3m0y4/.

Контактна особа: Ірина Онікієнко, експерт з міжнародних ринків, проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР (електронна адреса ionikienko@fsr.org.ua).