Installing Joomla

         У зв’язку з монетизацією одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744) з вересня поточного року замість раніше вказаної допомоги запроваджено надання цільової грошової компенсаційної допомоги в розмірі 5 тис.грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині.

         Продаж дитячих товарів та товарів породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

         Запрошуємо до реалізації зазначеного пілотного проєкту суб’єктів господарювання Вугледарської ОТГ. На офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору. Наразі Мінсоцполітики розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до Реєстру учасників проєкту.

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)