Installing Joomla

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія «Цифрова освіта»: https://osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали: для новачків, для активних громадян, для батьків, вчителів та школярів, для держслужбовців, для бізнесу та стартапів, або тематичні освітні серіали.

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в повсякденному житті, роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

Зірки е-демократії (http://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy). Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

Кандидат (http://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate). Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

Публічні консультації онлайн (http://osvita.diia.gov.ua/courses/e-consultations). Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

Відкриті дані для державних службовців (http://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data). Під час курсу можна дізнатися, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі.

Виборець (http://osvita.diia.gov.ua/courses/voter). Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково – на ці та інші питання відповість цей серіал.

Доступ до публічної інформації (http://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information). Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством.

Безкоштовно опанувати цифрові навички –це можливо! Залучаємося!

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)