Installing Joomla

         Для оперативного висвітлення законодавчих  та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах епідемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину:

http://sme.gov.ua/covid19/ .

         Вебсайт містить актуальну інформацію про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу та системно оновлюється.

          Крім того платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup проводить опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, епідемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік.

         Запрошуємо до участі в опитуванні першої хвилі за посиланням:

https://web.gradus.app/business. Результати опитування будуть використані при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

Нещодавно розміщене

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)