Споживачам газу потрібно укласти договір з будь-якою газопостачальної компанією України, орієнтуючись на особисті переваги.

Реальних учасників ринку газопостачання - більше 40.            Вже з 1 грудня поставка газу споживачам, які не уклали «газову угоду», здійснюватися не буде.            Оперативно це можна зробити через Інтернет, потрібно вибрати постачальника газу, заповнити електронну заявку до типового договору. Протягом трьох днів постачальник розглядає цю заяву, і протягом 20 днів - «прив'язує» споживача до своєї мережі».Як перейти до нового постачальника газу?            1. Вибрати нового постачальника газу. Перевірити, чи має компанія право на поставку газу, можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ). Для цього слід зайти за посиланням, потім вибрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕКУ» (пункт 12) і натиснути на нього. Після файл з повним переліком ліцензіатів НКРЕКПУ завантажиться на комп'ютер. У цьому електронному списку треба знайти постачальника природного газу за його юридичною назвою і в розділі «Статус ліцензії» перевірити її дію.            2. Подати заяву встановленого зразка на приєднання до нового постачальника. Це можна зробити як на сайті нового постачальника, так і надіслати йому відскановану/ сфотографовану заяву по електронній пошті.            До Заяви приєднання споживач пред’являє постачальнику документи:- копія документа, яким визначено право власності; користування на об'єкт;- письмова згода всіх співвласників об’єкту (приміщення);- копія паспорту, - копія ідентифікаційного коду;- інші документи (їх перелік повинен бути визначений на сайті постачальника). Наприклад, це може бути останній рахунок за розподіл чи поставку газу.Заява також може подати довірена особа власника приміщення при підтвердженні представництва довіреністю, оформленої належним чином.

1. Чекати повідомлення від нового постачальника про дату, з якої буде здійснюватися поставка природного газу. Компанії для цього надається термін до 20 днів.
  2. Отримати остаточний рахунок від попереднього постачальника протягом 6 тижнів. Розрахуватися з попереднім постачальником протягом 10 днів з моменту отримання рахунку. Якщо ви не згодні з таким рахунком, слід звернутися до суду.

НА ПАПЕРОВИХ НОСІЯХ УКЛАСТИ Договір постачання природного газу можна з ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»                                    в офісі у м.Вугледарі, контакти: (067) 6 526 000, (095) 6 526 000).

НАФТОГАЗ України на даний час працює над відкриттям офісу в місті.

Нещодавно розміщене