До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг!

З 1 серпня в Україні запрацював новий ринок газу. Відповідно до правил газопостачання, якщо ринковий постачальник газу не може забезпечити своїх клієнтів природним газом, то до 60 днів цю функцію виконує постачальник «останньої надії». Зараз цей обов’язок покладений на газопостачальну компанію «Нафтогаз України». Безстрокове газопостачання від постачальника «останньої надії» неможливе. Тому кожний клієнт має перейти до ринкового постачальника газу та обрати нового постачальника газу до початку грудня!

Усі отримувачі житлових субсидій та пільг зобов’язані протягом 30 календарних днів, після укладення договору з новим постачальником газу, повідомити орган соціального захисту населення про назву нового постачальника та номер нового особового рахунка.

У разі неповідомлення зазначеної інформації надання житлової субсидії буде припинено. Подальше поновлення виплати можливо після подання нових заяви та декларації лише з наступного опалювального (неопалювального) сезону.

Додатково повідомляємо, що також, протягом 30 календарних днів необхідно повідомляти орган соціального захисту населення про: зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств; зміни соціального статусу членів домогосподарства; зміни у складі сім’ї члена домогосподарства; зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання; зміни переліку витрат на управління багатоквартирним будинком; зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання; придбання будь-ким із складу домогосподарства або членом сім’ї особи із складу домогосподарства транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа), або набуття будь-яким іншим чином у право власності земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку, отримання послуг (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг ) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

За додатковою інформацією звертатись до Вугледарського міського УСЗН за телефоном: 062 73 6 50 74, 099-52-55-672