ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Для зручності клієнтів: графік роботи ДТЕК Донецькі електромережі в новорічні свята

Донецька область, 28 грудня 2020

Попереду — святкові вихідні. А ще — час передавати показання електролічильників за використану електроенергію. ДТЕК Донецькі електромережі дбає про здоров'я своїх клієнтів і співробітників. І закликає клієнтів в умовах пандемії максимально використовувати дистанційні сервіси, перелік яких постійно розширюється. Компанія буде надавати повний спектр послуг протягом новорічних свят.

ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Донецькі електромережі ввів зручні онлайн-сервіси, за допомогою яких можна передати показання, перевірити чи є ваш адреса в списку аварійних та планових відключень або поставити будь-яке питання, що стосується послуг розподілу. Компанія закликає клієнтів максимально користуватися дистанційними сервісами ДТЕК Донецькі електромережі. У святкові дні дистанційні сервіси працюють 24/7.

Для передачі показань лічильника є чотири зручних каналу зв'язку:

• Особистий кабінет клієнта;
  • Офіційна сторінка в Facebook;
  • Телефони кол-центру +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473. Залишити свідчення тут можна в автоматичному режимі, виконуючи голосову інструкцію;
  • На сайті енергокомпанії на вкладці Передати показання лічильника - без додаткової реєстрації.

Важливо: показання необхідно передавати у два останні календарні дні поточного місяця і три перших календарних дні наступного місяця. Це дозволить сформувати точне нарахування обсягу споживання за місяць. Якщо клієнти залишають поза передачею показання лічильників, розрахунок спожитої електроенергії відбувається згідно з середньомісячним споживанням.

Коротка відеоінструкція «Як знайти свою адресу в списку аварійних / планових відключень на сайті компанії» тут.

Крім того, за допомогою сайту ДТЕК Донецькі електромережі можна:

Отримавши ваше звернення через будь-який з каналів зв'язку, наші співробітники нададуть вам необхідну консультацію і інформацію про те, як оформити та отримати послугу.

Бережіть свій час, спокій і здоров'я!

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

....

Відділ з комунікацій