Мар’їнське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області  доводить до відома, що за результатами оцінки ознак епідемічної небезпеки, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 24.02.2021 року  в Донецькій області визначений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

На території, де установлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, діють обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у громадському транспорті тощо. А також забороняється:

• Масові збори понад 100 осіб (одна людина на 20 м2);
  • Робота ресторанів, нічних клубів вночі;
  • Робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше однієї особи на 10 м2 приміщення);
  • Дитячих таборів.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

З метою запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо усіх дотримуватись протиепідемічних заходів, використовувати захисні маски та антисептики для рук. Виконання цих простих правил допоможе убезпечити Вас і Ваших близьких та знизити ризики зараження коронавірусною інфекцією.