Пенсійний фонд України інформує про можливість отримання документів (довідок форми ОК-5, ОК-7, Додатку 9, довідок про розмір пенсій тощо) онлайн, без особистого відвідування територіальних органів Фонду, через портал електронних послуг (portal.pfu.gov.ua).

Роботодавець також має можливість сформувати довідки на своїх працівників, увійшовши в кабінет роботодавця (страхувальника) на Порталі як юридична особа (за допомогою ЕЦП).

Електронний документ з QR – кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Інструкція щодо отримання електронних документів за допомогою банківської картки (GovID) та через кабінет роботодавця додаються.

Нещодавно розміщене