Відповідно до статей 5, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Вугледарська міська рада Донецької області повідомляє про оприлюднення проєктів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Вугледарської міської  територіальної громади на 2022 рік», «Стратегія розвитку Вугледарської міської територіальної громади до 2027 року» (далі - ДДП).

Стратегія розвитку Вугледарської міської територіальної громади  до 2027 р. розроблена з метою підвищення соціальних стандартів життя населення та створення умов для сталого розвитку громади.

Програма економічного і соціального розвитку Вугледарської міської територіальної громади на 2022 рік є документом державного планування місцевого рівня, який визначає основні завдання і заходи економічного та соціального розвитку Вугледарської МТГ на 2022 рік.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Вугледарська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звітів 22.11.2021 терміном 30 днів, тобто з 22.11.2021 по 21.12.2021.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктами ДДП, Звітамим та екологічною інформацією-Вугледарська міська рада.

Орган, до якого подаються зауваження - Вугледарська міська рада за адресою: 85670, м.Вугледар, Донецька область, вул. 30-річчя Перемоги, 16, тел. +380627364276, vug.v@dn.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА - https://ecology.donoda.gov.ua/ та Вугледарська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєктів ДДП відсутня.

Звіти про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступні за посиланням https://www.vugledar-rada.gov.ua/ у розділі «Актуально».

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456