Місце проживання мешканців м.Вугледара, Павлівського старостинського округу і Степненського старостинського округу обліковується в Реєстрі територіальної громади (далі - Реєстр).

В зв’язку з набранням чинності з 1 грудня 2021 року Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» даними, внесеним до Реєстру користуються органи державної влади (наприклад, органи Державної міграційної служби – при видачі паспорта), електронні системи, в тому числі «Дія».

Звертаємо увагу, що Реєстр може не містити точної дати реєстрації місця проживання. Органом реєстрації не можливо внести зміни без особистого звернення зареєстрованих осіб.

Для внесення інформації необхідно надати паспорт громадянина України, виготовлений у формі книжечки, паспорт громадянина України у формі картки, отриманий до 31.12.2019 року включно.

Неповнолітні діти, які зареєстровані до 04.04.2016 року до Реєстру не внесені, - необхідно надати свідоцтво про народження або паспорт громадянина України у формі картки.

Для внесення інформації необхідно звернутися до відділу державної реєстрації Вугледарської міської ради, кабінет №10.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456