Installing Joomla

Державна установа «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМІ України» є головною науково-лікувальною установою, яка займається діагностикою та лікуванням важких уражень слуху, наданням якісної та найбільш ефективної медичної допомоги дітям та дорослим з порушеннями слуху, здійснює діагностику стану і ступенів втрати слуху та визначення способів її корекції, а також проводить імплантацій не слухопротезування (кохлеарну імплантацію або імплантацію систем кісткової провідності) в рамках нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України.

Попри це, згідно статистики ВООЗ, щороку кількість людей, які не чують, у світі стрімко збільшується. Зокрема, як зазначається у доповіді ВООЗ, до 2050 року кожна 10 людина буде мати втрату слуху.

У зв’язку з цим, дітям та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку як такі, що мають втрату слуху, необхідно звернутися до Вугледарського міського управління соціального захисту населення за направленням до ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМІ України» для проведення перевірки слуху та/або імплантаційного слухопротезування.

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)