Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 «План дій щодо реалізації Стратегії національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» з 30 квітня до 5 травня 2019 року заплановано провести в Тернопільській області (Шумський район, лісовий масив, що біля се6ла Антонівці) Всеукраїнську теренову гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «Гурби – Антонівці - 2019».

«Гурби – Антонівці» - це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України: протягом трьох діб учасники живуть у лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою Української повстанської армії проти Народного комісаріату внутрішніх справ, змагаються за перемогу та набувають досвіду командної роботи і поводження в екстремальних умовах.

Цьогорічна гра буде присвячена відзначенню 75-річчю бою під Гурбами. Участь у грі візьмуть 600 учасників з числа учнів військових ліцеїв України та членів молодіжних громадських організацій.

Участь у грі безкоштовна. Для участі необхідно :

заповнити онлайн-анкету;

надіслати скан - копії документів на електрону адресу gurby.mnk@gmail.com;

оформити страховий поліс (спортивний), на період гри, укладений зі страховим агентом, та надати його копію оргкомітету гри.

Додаткова інформація:

Сайт гри – http://gurby.org.ua

Сторінка у ФБ - https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

Відео про гру - https://www.youtube.com/watch?v=WDPh-OxHkyk

Контакти оргкомітету: Швед Дмитро (голова оргкомітету),

тел. 095 220 66 78;

Гайдамака Володимир (питання щодо участі в грі), тел.098 416 08 92.

Запрошуємо взяти участь в грі.