Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Цього року, вперше у Вугледарі, розпочала діяльність ветеринарна служба «ЗооКонтроль» (м. Харків).

Сьогодні, 31 липня, фахівці служби зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, міського відділення поліції, ОСББ міста, з обговорення питань координації дій всіх зацікавлених структур міста в проведенні комплексу заходів стосовно безпритульних собак в рамках діючого законодавства України.

Під час зустрічі були обговорені законодавчі та практичні аспекти даної роботи, а також можливість проведення тематичної зустрічі спеціаліста– кінолога з мешканцями міста.

Ветслужба «ЗооКонтроль» у Вугледарі працюватиме тиждень. Механізм роботи передбачає відлов безпритульних собак, їх огляд ветеринаром, вакцинація від сказу, стерилізація. Під наглядом спеціалістів тварини будуть знаходитися від 3 до 5 днів у спеціальному вольєрі, після чого будуть повернуті до місць їх звичного проживання.

Собаки, які пройшли весь комплекс санації, будуть чиповані, занесені до облікової відомості та матимуть кліпсу помаранчевого кольору з написом Вугледар.

Звертаємо особливу увагу володарів домашніх тварин! 

Не допускати «вільного вигулу» домашніх собак. Домашня собака, що вільно гуляє містом без догляду хазяїна, може попасти під відлов, як безпритульна.

Звертаємося до мешканців міста – «кормильців» безпритульних собак! 

Не ховайте тварин! Надайте їм змогу пройти ветеринарний огляд, санацію, щеплення від сказу, за необхідності, під вашим особистим контролем.

Ветеринарний комплекс «ЗооКонтроль» розташований та території КП «Благоустрій». З його роботою матиме змогу ознайомитися кожен бажаючий. Телефон інформаційної служби «ЗооКонтроль» 068-179-29-50 - Наталія.

Також до спеціалістів веткомплексу можна звернутися і за консультаціями з питань здоров’я, вакцинації чи стерилізації домашніх улюбленців.

31 0131 0231 03