brend1

Вже третій рік поспіль у місті Вугледарі працює Програма бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

Конкурс громадських проектів - 2019 триває.

Бюджет участі для тих, хто небайдужий до життя свого міста, хто бачить проблеми і може запропонувати шляхи їх вирішення, хто мріє покращити свій двір, мікрорайон, місто в цілому, хто не хоче чекати змін, а готовий змінюватися сам і змінювати світ навколо себе.

Кожен мешканець, взявши участь у конкурсі, може зробити персональний дарунок рідному місту до його 55 – річчя.

Бюджет участі дає кожному мешканцю Вугледара унікальну можливість запропонувати власний проект за напрямками: велоінфраструктура, безпека та громадський порядок; комунальне і  дорожнє господарство;енергозбереження, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, культура, телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології тощо.

Подати заявку для участі у конкурсі можна до 15 серпня включно за посиланням: https://vugledar.pb.org.ua/projects/create

Докладніше про Конкурс громадських проектів – 2019 можна дізнатися в Агенції розвитку Вугледара за телефоном: 0501814278.

Зробимо разом місто кращим!

Нещодавно розміщене