brend1

щодо ходу підготовки енергетичних господарств до роботи

в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років

Інспекція Держенергонагляду у Донецькій області нагадує, що, відповідно до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 31.12.2008 року за №1310/16001, за підсумками проведеної роботи на підприємстві, установі та організації створюється комісія за участю представника інспекції Держенергонагляду у Донецькій області.

Комісія визначає стан готовності теплового господарства та складає акт готовності енергетичного господарства до опалювального періоду не пізніше 15.09.2019 року (у теплопостачальних організацій) та 25.09.2019 року (у споживачів).

Станом на 21.08.2019 відсоток готовності об’єктів відносин у сфері теплопостачання, згідно наданих та підписаних актів готовностіу м. Вугледара становить:

Джерела теплової енергії – 100%;

Дошкільні дитячі заклади – 0%;

Медичні та лікувальні заклади – 0%;

Навчальні заклади – 0%;

Інші – 0%.

Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо -зимовий період 2019 – 2020 років інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути увагу власників теплових господарств або уповноважених ними органів, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

З повагою до Вас,

Покровське відділення