Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Ресурсний центр ГУРТ запрошує представників/представниць соціальних і соціально - психологічних служб державної і комунальної форм власності та громадських організацій і громадських лідерів/лідерок, які працюють у м. Вугледарі, взяти участь у тренінгу, який відбудеться 25 - 27 вересня у м. Покровськ в рамках проекту «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади» за фінансової підтримки ПРООН.

Програма тренінгу включатиме методологію створення груп само/взаємодопомоги, динаміку їх розвитку, правила роботи з цільовими аудиторіями та практичні завдання, які допоможуть учасникам створити та ефективно розвивати групи само/взаємодопомоги у цільових громадах.

Учасники тренінгу, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи у цільових громадах проекту, матимуть змогу отримати сертифікати компетентності.

Участь у тренінгах безоплатна (забезпечення учасників навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням під час проведення тренінгу, а також відшкодування транспортних витрат).

Щоб взяти участь у конкурсному відборі, до 18.00 13 вересня 2019 року, потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням: http://bit.ly/samodopomogaD

Якщо виникнуть додаткові запитання, будь - ласка, звертайтеся до менеджерки проекту Катерини Полякової, за електронною адресою polyakova@gurt.org.ua або за телефоном 066 568 36 13

Деталі за посиланням: https://gurt.org.ua/news/trainings/55075/