brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Вугледарського навчально-виховного комплексу   «Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Вугледарської міської ради Донецької області, який знаходиться за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 20.

Посадовий оклад – 6339 грн. Передбачається доплата за педагогічний стаж згідно з чинним законодавством.

Терміни подання документів з 27.09.2019 року до 09 год. 00 хв. 25.10.2019 року включно.

Розгляд документів претендентів конкурсною комісією та оприлюднення на сайті Вугледарської міської ради і міського відділу освіти переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі – 28.10.2019-01.11.2019 року.

Співбесіда та проведення відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку навчального закладу 04.11.2019 року. Час і місце проведення буде оголошено додатково.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

• громадянство України;
  • досконале володіння українською мовою;
  • вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної діяльності не менше 3 років.

Крім того керівник  школи повинен:

-мати високий рівень моральних якостей, сформовані позитивно значущі особистісно-ділові характеристики та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки;

-мати фізичний та психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

-проявити себе в практичній роботі як лідер-менеджер, який управляє педагогічною системою навчального закладу та її розвитком;

-вільно володіти сучасними інформаційними технологіями, технологіями менеджменту й маркетингу в освіті;

-організовувати  й стимулювати професійну діяльність педагогічних працівників;

-сприяти  формуванню культури організації, організовувати та забезпечувати  її діяльність;

-вміти вивчати попит на освітні послуги, організовувати  та забезпечувати  їх якість;

-мати  вміння для розробки та прийняття управлінських рішень, аналізу результатів функціонування та розвитку навчального закладу, власної управлінської діяльності;

-мати здатність до прогнозування та проектування.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

1.Письмова заява про участь у конкурсі.

2.Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

3.Згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

4.Копії документів про вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);;

5.Автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про відсутність судимості.

6.Довідка про відсутність судимості.

7.Копія трудової книжки;

8.Перспективний план розвитку навчального закладу.

9.Мотиваційний лист довільної форми.

10.Будь-які інші документи, які, на   думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Перелік питань, зразки ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань визначені в додатках до Положення про проведення конкурсного відбору ( додаються).

За довідками щодо додаткової інформації про проведення конкурсного відбору звертатися за телефоном: (273) 6-57-79. Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс – Мисник Світлана Віталіївна, vugledar.ins@gmail.com

Нещодавно розміщене