Кубок міського голови -2020

26 серпня, з нагоди Дня міста, на майданчику з синтетичним покриттям НВК «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», пройшли традиційні змагання з міні-футболу за Кубок міського голови.

Відкриваючі змагання та вітаючи команди міський голова Андрій Сілич побажав всім завзятої боротьби, об’єктивного суддівства і перемоги найсильнішому.

В змаганнях взяли участь чотири команди: ДП «Шахта ім. М.С.Сургая», команда ДП «ШУ «Південнодонбаське №1», «Южнодонбасовець» та команда Степненського старостинського округу Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Цього року, в результаті запеклої боротьби, перехідний Кубок дістався команді «Южнодонбасовець». Друге місце посіла команда ДП «ШУ «Південнодонбаське №1», трете місце – команда ДП «Шахта ім. М.С. Сургая».

Це була по - справжньому цікаві, напружені змагання. Переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів, гравці – медалями, а кращі гравці грамотами та пам’ятними сувенірами.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456