Дитячо-юнацька спортивна школа Вугледарської міської ради є основним спортивним закладом громади на чолі з директором – Сорокою Миколою Григоровичем.

На сьогоднішній день в ДЮСШ займаються близько 500 вихованців під керівництвом 13 тренерів, види спорту які культивуються: бокс, греко-римська боротьба, важка атлетика, легка атлетика та футбол.

25 вересня 2020 року на спортивному майданчику НВК «МРІЯ» відбувся урочистий захід з нагоди 30-річчя дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради.

У святковому заході взяли участь міський голова, начальник відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради, адміністрація ДЮСШ, тренери-викладачі та вихованці школи.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Андрій Сілич, який вручив колективу Вугледарської ДЮСШ Подяку Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Подяки міського голови працівникам і тренерам, а саме:

Бакуменко Світлані Сергіївні - бухгалтеру,

Даниленку Ігорю Олеговичу - майстру спорту України, тренеру з греко-римської боротьби,

Зіновьєвій Зінаїді Іванівні - сторожу,

Івановій Олені Анатоліївні - головному бухгалтеру,

Нестеренку Роману Григоровичу - майстру спорту України, тренеру з футболу,

Поваляєву Сергію Леонідовичу - тренеру з греко-римської боротьби,

Соколенку Олександру Сергійовичу - тренеру з боксу,

Протасу Юрію Валентиновичу - тренеру з футболу,

Савчуку Андрію Павловичу - тренеру з футболу,

Солов’ю Владиславу Костянтиновичу - тренеру з футболу.

Також на цьому заході були нагороджені плакетками спортсмени: Волошин Кирило (легка атлетика), Полохов Владислав (легка атлетика), Никитенко Ілля (важка атлетика), Семенов Євген (важка атлетика) та плакетками та сертифікатами на отримання стипендії провідні спортсмени міста Вугледара та їх тренери:

Куліков Ілля, важка атлетика

Літвяхова Валерія, легка атлетика

Бородіна Кристина, важка атлетика

Бурбала Євген, важка атлетика

Родіонова Радмила, бокс

Рудницький Ярослав, легка атлетика

Костіна Аліна, легка атлетика

Манько Артем, легка атлетика

Саламаха Віталій, важка атлетика

Савчук Анастасія, легка атлетика

Протас Марія, легка атлетика

Халін Данило, важка атлетика

Савчук Тетяна Володимирівна - тренер 1 категорії з легкої атлетики

Худін Володимир Миколайович - заслужений тренер України з важкої атлетики, голова СК «Богатир»

Корольчук Вікторія Вікторівна - майстер спорту України, тренер вищої категорії з важкої атлетики

Аманмамедов Юнус Аманович - тренер 2 категорії з боксу

Окрема подяка засновнику та беззмінному директору ДЮСШ Миколі Сороці. Міський голова вручив йому за значний вплив на розвиток і процвітання міста, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту знак відзнаки Вугледарської міської ради «За заслуги перед містом».

Спортсмени та тренери ДЮСШ продемонстрували свої навички, вміння, спортивні напрацювання та презентувати свої види спорту. А фінальним подарунком став танцювальний номер від зразкового хореографічного колективу «Ефект».

Дякуємо всім спортсменам за їх важку працю, іноді на межі можливого. Тренерам – за відданість своїй справі. Спортивній громадськості міста – за невпинний рух вперед, від перших аматорських кроків до спорту вищих досягнень.

Школа веде пошук нових талантів, готує гідну зміну сильним спортсменам і відкрита для кожної дитини, яка мріє стати чемпіоном.

І попереду ще безліч нових змагань, чемпіонатів та турнірів.

Так побажаємо ж усім успіхів та яскравих перемог.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456